Korterelamu Kunderi tn 33

Korterelamu Kunderi tn 33

Elamu on kavandatud 3-korruseline, sissepääsuga nii tänava kui hoovi poolt. Tänavalt on sissepääs suuremale äripinnale, hoovi poolt väiksemale äripinnale ning korteritele. Projekti koostamisel on arvestatud kõrvaloleva J.Kunderi 35 kinnistule jääva elamuga. J.Kunderi tänava poole jääv hoonemaht on kavandatud 3-korruslisena, hoovi poole jääv väiksem maht 2-korruselisena.


Veskilise tn 7 korterelamu Tallinnas

Projekteeritav korterelamu piirneb loodest Tallinna loomaaia territooriumiga, kirdest Veskimetsa tihedasti hoonestatud üksikelamute alaga ning edelast aiamaadega ja sealt edasi Ehitajate teega. Veskilise 7 kinnistule projekteeritav 5196 m2 brutopindalaga korterelamu on kolme maapealse ning ühe maa-aluse korrusega. Hoone maa-pealsetel korrustel on kokku 53 korterit, hoone maa- alusel korrusel 64 parkimiskohta ja panipaigad.


Veskilise tn 9 korterelamu Tallinnas

Veskilise 9 kinnistule kavandatakse kahe korruseline 867 m2 brutopindalaga korterelamu, kus on kokku 9 korterit. Projekteeritav korterelamu piirneb loodest Tallinna loomaaia territooriumiga, kirdest Veskimetsa tihedasti hoonestatud üksikelamute alaga ning edelast aiamaadega ja sealt edasi Ehitajate teega.


Katusepapi 12 korterelamu Tallinnas

Stilistiliselt on hoone lihtsa vormi ja detailidega ehitusmaht, mille arhitektuuris aktsentideks on eri suurusega rõdude sisselõiked hoone lõuna poolses fassaadis. Nendest sisselõigetest tulenevalt on hoone lõuna poolse külje korterite planeeringud kõik unikaalsed. Seda unikaalsust kajastavad ka akende rütmid, mis hoone otsa pool on nihkes kuid mujal külgedel kohakuti. Hoone on ühe maa-aluse ja 4 maa-pealse korrusega ning kokku 25 korterit.


Kauba tn 36 korterelamu Tallinnas

Kauba 36 korterelamu on 3-korruseline eluhoone. Majaelanikele mõeldud parkimiskohad asuvad hoone soklikorrusel kuhu pääseb spetsiaalse autoliftiga. Panipaigad paiknevad hoone esimesel korrusel, kuhu saab väikese moosikeldri rajada või mugav jalgrattaid hoiustada.


Vana-Kalamaja 45 korterelamu Tallinnas

Kalamaja tn 45 korterelamu asub Patarei merekindluse, renoveeritud Lennusadama, Noblessneri kvartali ning kultuurikilomeetri vahetus läheduses ning on osaliselt nelja ning osaliselt kahe korruseline kus on kokku 20 korterit. Neljakorruseline hooneosa on jaotatud trepikojaga kaheks selgelt eristuvaks mahuks, mille üks otsafassaad on viilukujulise katusekontuuriga ning teine tasapindse iseloomuga. Kahekorruseline osa on lihtsa lamekatusega.


Rähni tn 12 korterelamu Tallinnas

Projektiga teostati olemasoleva korterelamu laienduse projekteerimistööd. Olemasoleva korterelamu näol oli tegemist ühe maa-aluse ja kahe maapealse korrusega puitkonstruktsioonist ehitisega, millele kavandati peale ehitada lisakorrus ning kõrvale juurdeehitis koos maa-aluse korrusega. Olemasoleva hoone kandvad konstruktsioonid säilitati ja rekonstrueeriti.