Veskilise tn 7 korterelamu Tallinnas

Veskilise tn 7 korterelamu Tallinnas

Projekteeritav korterelamu piirneb loodest Tallinna loomaaia territooriumiga, kirdest Veskimetsa tihedasti hoonestatud üksikelamute alaga ning edelast aiamaadega ja sealt edasi Ehitajate teega. Veskilise 7 kinnistule projekteeritav 5196 m2 brutopindalaga korterelamu on kolme maapealse ning ühe maa-aluse korrusega. Hoone maa-pealsetel korrustel on kokku 53 korterit, hoone maa- alusel korrusel 64 parkimiskohta ja panipaigad.


Veskilise tn 9 korterelamu Tallinnas

Veskilise 9 kinnistule kavandatakse kahe korruseline 867 m2 brutopindalaga korterelamu, kus on kokku 9 korterit. Projekteeritav korterelamu piirneb loodest Tallinna loomaaia territooriumiga, kirdest Veskimetsa tihedasti hoonestatud üksikelamute alaga ning edelast aiamaadega ja sealt edasi Ehitajate teega.


Niitvälja Golfikeskuse laiendus

Projekteeritud klubihoone kannab endas selle ilusa mängu saladusi: löögi tehnikat, atribuutika disaini. Hoone peavaade ehk põhjapoolne külg kujutab endast õhkutõusva palli lennu trajektoori. Kolmnurkne kompositsioon, mis asub hoone taga, sümboliseerib tehniliselt puhta löögi “swingi” puhul mahalangevat murutükikest.


Katusepapi 12 korterelamu Tallinnas

Stilistiliselt on hoone lihtsa vormi ja detailidega ehitusmaht, mille arhitektuuris aktsentideks on eri suurusega rõdude sisselõiked hoone lõuna poolses fassaadis. Nendest sisselõigetest tulenevalt on hoone lõuna poolse külje korterite planeeringud kõik unikaalsed. Seda unikaalsust kajastavad ka akende rütmid, mis hoone otsa pool on nihkes kuid mujal külgedel kohakuti. Hoone on ühe maa-aluse ja 4 maa-pealse korrusega ning kokku 25 korterit.


Vana-Kalamaja 45 korterelamu Tallinnas

Kalamaja tn 45 korterelamu asub Patarei merekindluse, renoveeritud Lennusadama, Noblessneri kvartali ning kultuurikilomeetri vahetus läheduses ning on osaliselt nelja ning osaliselt kahe korruseline kus on kokku 20 korterit. Neljakorruseline hooneosa on jaotatud trepikojaga kaheks selgelt eristuvaks mahuks, mille üks otsafassaad on viilukujulise katusekontuuriga ning teine tasapindse iseloomuga. Kahekorruseline osa on lihtsa lamekatusega.