Elu- ja ärihoone Pikk tn 12, Pärnu

Elu- ja ärihoone Pikk tn 12, Pärnu


Tellija:

BOA OÜ

Arhitektid:

BOA OÜ

Projekti osad:

Ehituskonstruktsioonid

Projekti staatus:

Valmis

Hoone kandeskeleti moodustavad raudbetoonist postide, terastalade ja vahelagede süsteem, mis on rajatud raudbetoonist vaivundamendile. Hoone vahe- ja katuslae kandekonstruktsioonideks on terastalad ning monteeritavast raudbetoonist õõnespaneelid kõrgusega 200…320 mm.

 

Seotud projektid


Akadeemia tee 21 büroohoone

Projektis käsitletav hoone on osa suuremast kompleksist Akadeemia tee 21 kinnistul. Kompleks on ehitatud erinevatel ajajärkudel ning käsitluse all on selle läänepoolsed osad, milleks on korpused 21/3, 21/4, 21/5 ja 21/6. Koos nimetatud hooneosade rekonstrueerimisega likvideeritakse lõunapoolsest sisehoovist olemasolev alajaama hoone.


Veerenni tn 24 büroohoone Tallinnas

Veerenni 24 (Norra maja) on 7- korruseline ärimaja, mille üldpind koos maa-aluse parklaga on 13335 m2. Projekteeritud ristküliku kujulise põhiplaaniga hoone on põhja-lõuna suunaline ning Veerenni tänavaga paralleelne. Sarnaselt olemasolevale ärihoonele paiknevad uue büroohoone sissepääsud hoovipoolsel küljel. Sissepääsude esised varikatused eenduvad hoone piklikust põhimahust, mille vahetusse alasse on kavandatud rattaparklatega hajumisalad.